KARİYER

Son Güncelleme: 11.04.2023

12 TEMMUZ 2023

10. İşe Alım Duyurusu

FAME CRYPT, ODTÜ Teknokent’te faaliyet gösteren ve kriptoloji üzerine Ar-Ge çalışmaları yürüten bir firmadır.  Yazılım geliştirme faaliyetlerimizin yürütülmesi amacıyla ekibimize katılacak; kriptografi, kriptanaliz ve yazılım konularında yetiştirilecek takım arkadaşları arıyoruz. Başvurmak isteyenler, aşağıdaki bağlantıdan temin edecekleri İŞ BAŞVURU FORMU ve bu formun içinde belirtilen diğer belgeleri [email protected] adresine göndermesi gerekmektedir. Yazılımcı pozisyonu için 31 Temmuz 2023 tarihine kadar gerçekleştirilen başvurular dikkate alınacaktır.

 

YAZILIMCI İŞ İLANI

İŞ BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.

12 TEMMUZ 2023

9. İşe Alım Duyurusu

FAME CRYPT, ODTÜ Teknokent’te faaliyet gösteren ve kriptoloji üzerine Ar-Ge çalışmaları yürüten bir firmadır. Araştırma faaliyetlerimizin yürütülmesi amacıyla ekibimize katılacak; kriptografi  ve kriptanaliz alanlarında yetiştirilecek takım arkadaşları arıyoruz. Başvurmak isteyenler, aşağıdaki bağlantıdan temin edecekleri İŞ BAŞVURU FORMU ve bu formun içinde belirtilen diğer belgeleri [email protected] adresine göndermesi gerekmektedir. Araştırmacı pozisyonu için 31 Temmuz 2023 tarihine kadar gerçekleştirilen başvurular dikkate alınacaktır.

 

ARAŞTIRMACI İŞ İLANI

İŞ BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.

7 NİSAN 2023

8. İşe Alım Duyurusu

Yazılım geliştirme faaliyetlerimizin yürütülmesi amacıyla ekibimize katılacak; kriptografi, kriptanaliz ve yazılım konularında yetiştirilecek takım arkadaşları arıyoruz. Başvurmak isteyenler, aşağıdaki bağlantıdan temin edecekleri İŞ BAŞVURU FORMU ve bu formun içinde belirtilen diğer belgeleri [email protected] adresine göndermesi gerekmektedir. Yazılımcı pozisyonu için 5 Mayıs 2023 tarihine kadar gerçekleştirilen başvurular dikkate alınacaktır.

 

YAZILIMCI İŞ İLANI

İŞ BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.

29 EYLÜL 2022

7. İşe Alım Duyurusu

Yazılım geliştirme faaliyetlerimizin yürütülmesi amacıyla ekibimize katılacak; kriptografi, kriptanaliz alanlarında yetiştirilecek takım arkadaşları arıyoruz. Başvurmak isteyenler, aşağıdaki bağlantıdan temin edecekleri İŞ BAŞVURU FORMU ve bu formun içinde belirtilen diğer belgeleri [email protected] adresine göndermesi gerekmektedir. Yazılımcı pozisyonu için 20 Ekim 2022 tarihine kadar gerçekleştirilen başvurular dikkate alınacaktır.

 

ARAŞTIRMACI İŞ İLANI

İŞ BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.

7 NİSAN 2022

6. İşe Alım Duyurusu

Fame Crypt, ODTÜ Teknokent’te faaliyet gösteren ve kriptoloji üzerine Ar-Ge yapan bir firmadır. Yazılım geliştirme faaliyetlerimizin yürütülmesi amacıyla ekibimize katılacak; kriptografi ve kriptanaliz konularında yetiştirilecek takım arkadaşları arıyoruz. Başvurmak isteyenler famecrypt.com.tr adresinden temin edecekleri İŞ BAŞVURU FORMU eksiksiz olarak doldurulup sahip olduğunuz lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimine ait tüm transkriptlerinizle birlikte [email protected] adresine gönderebilirler. İş başvurusu için bu form  İlk değerlendirme döneminde 7 Nisan 2022 tarihine kadar gerçekleştirilen başvurular dikkate alınacaktır.

 

ARAŞTIRMACI İŞ İLANI

İŞ BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.

31 MART 2022

5. İşe Alım Duyurusu

Yazılım geliştirme faaliyetlerimizin yürütülmesi amacıyla ekibimize katılacak; kriptografi, kriptanaliz ve yazılım konularında yetiştirilecek takım arkadaşları arıyoruz. Başvurmak isteyenler, aşağıdaki bağlantıdan temin edecekleri İŞ BAŞVURU FORMU ve bu formun içinde belirtilen diğer belgeleri [email protected] adresine göndermesi gerekmektedir. Yazılımcı pozisyonu için 31 Mart 2022 tarihine kadar gerçekleştirilen başvurular dikkate alınacaktır.

 

YAZILIMCI İŞ İLANI

İŞ BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.

10 EYLÜL 2021

4. İşe Alım Duyurusu

Yazılım geliştirme faaliyetlerimizin yürütülmesi amacıyla ekibimize katılacak; kriptografi, kriptanaliz ve yazılım konularında yetiştirilecek takım arkadaşları arıyoruz. Başvurmak isteyenler, aşağıdaki bağlantıdan temin edecekleri İŞ BAŞVURU FORMU ve bu formun içinde belirtilen diğer belgeleri [email protected] adresine göndermesi gerekmektedir. Veri analisti için, Araştırmacı ve Yazılımcı pozisyonu için 10 Eylül 2021 tarihine kadar gerçekleştirilen başvurular dikkate alınacaktır. Başvururken hangi pozisyon için başvuruda bulunduğunuzu belirtiniz.

 

YAZILIMCI İŞ İLANI

ARAŞTIRMACI İŞ İLANI

VERİ ANALİSTİ İŞ İLANI

İŞ BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.

29 MART 2020

3. İşe Alım Duyurusu

Yazılım geliştirme faaliyetlerimizin yürütülmesi amacıyla ekibimize katılacak; kriptografi, kriptanaliz ve yazılım konularında yetiştirilecek takım arkadaşları arıyoruz. Başvurmak isteyenler, aşağıdaki bağlantıdan temin edecekleri İŞ BAŞVURU FORMU ve bu formda belirtilen diğer belgeleri [email protected] adresine gönderebilirler. Veri analisti için, 15 Şubat 2020 ve Yazılımcı pozisyonu için 29 Mart 2020 tarihine kadar gerçekleştirilen başvurular dikkate alınacaktır.

 

YAZILIMCI İŞ İLANI

VERİ ANALİSTİ İŞ İLANI

İŞ BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.

30 MAYIS 2019

2. İşe Alım Duyurusu

Araştırma, geliştirme ve yazılım faaliyetlerimizin yürütülmesi amacıyla ekibimize katılacak; kriptografi, kriptanaliz ve yazılım konularında yetiştirilecek tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

2 TEMMUZ 2018

1. İşe Alım Duyurusu

Yazılım geliştirme faaliyetlerimizin yürütülmesi amacı ile ekibimize katılacak; kriptografi, kriptanaliz ve yazılım konularında yetiştirilecek takım arkadaşları arıyoruz.